Biz Kimiz?

2010 Yılında Kurulan Temizlik Firmamız, Koltuk Yıkama Konusuna 2017 Yılında Başlamıştır, 8 Yıllık Temizlik Tecrübemizi Ankarada Koltuk Yıkama Konusun da Birleştirerek Ankara Genelin de 1000 lerce Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Halı Yıkama, Araç Koltuğu Yıkama, İşi Yaptık. Yeni Teknoloji'nin Gelişmesi İle Buharlı Koltuk Yıkamayı Hizmetimize Dahil Ettik. Artık Koltuklarınız, Halılarınız, Yataklarınız, Araç Koltuklarınız. Yerinde Buharlı Olarak Yıkanmaktadır.

2020 Şubat Ayından Beri Ankara daki Merkezimizi Antalya ya Taşıdık ve İsmimizde BERNEGGSUM Olarak Değişmiştir. Artık Antalya Koltuk Yıkama Olan BERNEGGSUM Yerinde Buharlı, Halı, Koltuk, Yatak, Araç, Oto, Koltuğu ve Yat Temizlik Alanlarındaki Faaliyetlerini Antalyadan Yürütmeyi Hedeflemiştir.
Antalya Merkezimizden, Ankara ve Fethiyede Mobil Araçlarımız ile Buharlı Koltuk yıkama Hizmetimiz ve Şubelerimiz Hizmete Devam Etmektedir.

Buharın Gücü, ile çok geçmeden Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama Antalya, Yerinde Buharlı Yatak Yıkama Antalya, YerindeBuharlı Araç Koltuk Yıkama Antalya, Yerinde Buharlı Halı Yıkama, Hizmetlerinde Zirveye ulaştı. Facebook Sayfamız  İnstagram Sayfalarımız üzerinden Bize ulaşan Müşterilerimizinde bizleri önermesi sonucunda Bu gün ANTALYA' ANKARA, ve FETHİYE'nin EN iYi KOLTUK YIKAMA servisi olduğumuzu GURUR la Net olarak Söyleyebiliyoruz.

Artık; Koltuk, Halı, Araç Koltuğu, Buharlı Yıkama Konusun da Uzman Ekibimizle Fethiye deyiz. Fethiye de Yıkama Konusun da Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin, Ucuza Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Devamını Oku

Hizmetler

Antalya Araç Koltuğu Yıkama

ANTALYA ARAÇ KOLTUĞU YIKAMA Arabalarınızda hangi konudan şikayetçisiniz diye bir anket yapsak, eminiz ki ilk şıkta koltuklar diye cevap alacağız. Bizler Antalya oto koltuk yıkama olarak bu büyük soruna teknolojik bir yol bularak kirlere, lekelere ve kalıcı izlere elveda dedirtiyoruz. Uzun yıllardır birlikte çalışan ekibimiz ve uzman kadromuz ile ediniğimiz tecrübeleri şimdide oto koltuk yıkama […]

Devamını Oku

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Yerinde, Buharlı, Koltuk, Halı, Yatak, Araç Koltuğu, Yıkama, Konusun da Uzman ve Profösyonel Ekibimiz le Antalya da Mobil Araçlarımız ile Hizmetinizdeyiz.

Antalya ve İlçelerin de Yerinizde Profösyonel Tek Halı Yıkayan Firmayız.

Referanslar

Hizmet İlçelerimiz

Antalya, İlçe, Semt ve Köylerinde Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Yerler.

Aksu Koltuk Yıkama

17 / Ağustos / 2020

ANTALYA Aksu KOLTUK YIKAMA: Aksu Mahallesinde, İlçesin de ve Semtlerin de Aksu Yıkama, Buharlı, Koltuk, Yatak, Yerinde Halı Yıkama, Araç koltugu yıkama Hizmetleri, Bu Semte Bu Semtin sakinlerine hizmeti evlerinde sunmaktadır. Aksuda ki Buharlı koltuk yıkama Firmaları Arasında, Aksu Temizlik anlayışı ile Aksu’da Rakipsiz Olan Firmamız Diger Koltuk yıkama firması, Yatak yıkama firması, Yerinde Halı […]

Devamını Oku

Müşteri Yorumları