Fethiye Yat Temizliği

Almanyadan getirttiğimiz özel makine ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olan BERNEGGSUM Yerinde Halı Koltuk Yıkama firması yatlarınızın yapım, bakım, tamir ve Turlarınızı Düzenlemesnin Bitişi aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda hijyenik bir şekilde Yat temizleme hizmete sunmaktadır.

KOLTUK YIKAMA

Karchear sistemi Vakum ve Yıkama makinalarımız + Yine Karchear Marka Özel 140 derecelik Buhar Makinalarımız ile Yat koltuklarınızı kumaşın altında daha öncesinden silinmekle veya kullanımdan dolayı biriken kir ve bakteriyi derinlemesine yıkayarak tertemiz yapar, yüksek vakum sayesinde koltuklarınız 2-4 saat içerisinde hijyenik, tertemiz ve kupkuru olur.

YERİNDE YAT HALI YIKAMA

Son yıllarda yerinde Yat halısı temizliği ihtiyaç halinde olup yerinden kaldırılamayan ve bulunduğu mekânda yıkanması gereken halılar maalesef Ülkemizde yanlış uygulamalar ve yöntemler sonucu insanların kâbusu haline gelmiştir. Yat Halıların altına geçen suyun koku ve bakteri oluşturması, derinlemesine yıkanamamasından dolayı kirlerin kusması ve halıların geç kuruyup kullanılamaması gibi şikâyetler oluşmuş.

BERNEGSUMM Buharlı ve Yerinde Halı Koltuk Yıkama olarak Almanya’dan Ülkemize bu son teknoloji makinaları kazandırmış bulunmaktayız. Karchear sistemi Yat Halılarını yıkama ve vakumlamanın aynı anda çalışmasıyla derinlemesine yıkar ve halının altına suyun kaçmasını önler. Sonuç, mükemmel ve tertemiz bir ortam oluşturur. YAT HALILARI 2-4 saat içerisinde kurur.Lütfen videolarımızı izlemeyi unutmayın.

YAT DUVAR VE TAVAN TEMİZLİĞİ

Yapmış olduğumuz temizliklerden en çok talep gören Yat duvar temizliği siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Yat duvar ve tavanları yapıldığı malzemeye uygun olan silme veya özel makina ile temizlik işlemi gerçekleştirilir. Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Yılda bir kez silinmesi gerekmektedir.

Buharlı Yıkama‘nın diğer yıkama işlemlerinden farklarını şu şekilde sıralaya biliriz;

  • 140 derecede buhar püskürtülerek bütün mikropların öldürülmesi,
  • 40 derece sıcak su ile yıkanan koltuklarınız leke ve kirlerinden arınarak ilk günkü halini alması,
  • Diğer yıkama işlemlerine göre koltuklarınızın daha kısa sürede kuruması,
  • Kullanılan şampuan ve deterjanların antibakteriyel özellikte olmasıdır.
Facebook Yorumlar
Fethiye Yat Temizliği :Fethiye Yat Temizliği, Fethiye Yat Temizlik, Fethiye Yat Koltuk Yıkama, Buharlı, Yerinde, Fethiye Yat Halı Yıkama, Fethiye Yat Tavan Temizlik, Fethiye Yat Duvar Temizlik